Späť do obchodu

Registrácia

Kempy na Hrone

Kempy na Hrone
Ubytovanie si môžete poriešiť priamo pri Hrone alebo v neďalekých penziónoch alebo hoteloch.

1. Hneď prvý kemp je v Nemeckej, kde je aj obvyklí štart splavu.
Vodácke centrum Dronte, kemp prevádzkuje Gogo. Možnosť občerstvenia a jednoduchého jedla. Veľká lúka a celkom lud. Ideálne aj pre rodinky a deťmi.

2. V Nemeckej je tiež Motorest, kde je ubytovanie trošku pohodlnejšie, nakoľko sa jedná o motorest a tiež môžete využiť plnohodnotnú kuchyňu v rámci reštaurácii. Len je tam dosť malá kapacita.

3. Nasleduje „kemp“ Medzibrod, ktorý je relatívne jednoduchý. Cez sezónu si tu môžete dať občerstvenie s provizórneho bufetu. . Spí sa na väčšej lúke, sociálky su riešené cez TOI-TOIKY.
Neďaleko kempu je ak krčma Colnica a potraviny.

4. Nasledovne je Penzión Grajciar, dobrú ubytovanie a fajn kuchyňa. Viac menej sa tu zastaví každý na obed a na pivko. Pokiaľ ale prídete okolo obeda, počítajte s dosť dlhým čakaním.

5. Ďalej máte kemp, lodenica na Mlynčeku. Parádny kemp, cez sezónu teplá strava v bufete, príjemné prostredie. Tu sa končia poobedné splavy.
Odporúčame sa zastaviť, je to posledný kemp / občerstvenie pred Šalkovou.

6. Provizórne kotvisko alebo záchrana v prípade poruchy je v Šalkovej. Dá sa prespať priamo pod krčmou u Ondríka. Ak poviete že ste od Hastrmana, nebude problém.

7. Najbližší kemp je potom až v Iliaši u Mlčanlivého Fera. Tu sa nevarí, v bufete sa dá kúpiť horalka a nápoj.

8. Od Fera sa nachádza necelé 3 km kemp Fort Geronimo. Výborný kemp, teplé sprchy, dobrá strava, plnohodnotná krčma. Veľmi obetavá majiteľka Zdenka.

9. O ďalších 7 km je kemp Bufet Rybárik. Takisto výborný kemp, s teplými sprchami, výbornou stravou a perfektnou obsluhou. A hlavne čistota ????

10. Ďalší kemp sa nachádza až v Budči. Je tu pekné prostredie, ale služby ešte nemajú veľmi rozbehnuté. Zo zármutkom v srdci žial tento kemp nemôžme doporučiť. Snáď tento postoj skoro zmeníme. Zatiaľ sme nemali žiadnu pozitívnu reakciu od vodákov na toto miesto.

11. Nasleduje mini kemp, resp. pľac pri Hrone s krčmou v Jalnej. Je to malé ale príjemné.

12. Kúsok ďalej je kemp v Šášovské Podhradie. Tekutiny tu majú, najesť sa dá v neďalekej reštaurácii. Nasleduje kemp, lodenica v Hliníku nad Hronom. Je tu pitná voda a pľac na stany.

13. A jeden z najobľúbenejších kempov sa nachádza v Revišskom Podzámči. Veľký kemp, sprchy, reštika, proste tak ako to má byť.

14. Pokiaľ máte záujem o luxusnejšie ubytovanie, radi Vás privítame v našom penzióne Hastrman, ktorý sa nachádza neďaleko centra Banskej Bystrice.

Späť do obchodu